O nas

companyPics.title
companyPics.title
companyPics.title
companyPics.title
companyPics.title
1 2 3 4 5
Gester International Co., Ltd
 • Gester International Co., Ltd zajmuje się zawodowo produkcją oraz badaniami i rozwojem sprzętu do testowania właściwości fizycznych.

 • GESTER polega na wysokiej jakości, lepszej sprzedaży i obsłudze posprzedażnej, aby służyć naszym klientom.

 • Gester International Co., Ltd jest wyspecjalizowanym producentem i hurtownikiem przyrządów do testów fizycznych w Chinach.

 • Zespół serwisowy GESTER dostarczy Ci całe rozwiązania testowe.

Dostać Maszyna do testowania tekstyliów & Maszyna do testowania butów Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny
 • Na calym swiecie
Rodzaj działalności
 • Producent
 • Dystrybutor / Hurtownik
 • Importer
 • Eksporter
 • Firma Handlowa
 • Sprzedawca
Inne szczegóły
 • marki : GESTER
 • Ilość pracowników : 51~100
 • Coroczne wyprzedaże : 100-1000
 • Rok założenia : 1997
 • pc Export : < 10%

Gester Instruments Co., LTD zawodowo zajmuje się produkcją oraz badaniami i rozwojem sprzętu do badania właściwości fizycznych. Z ponad 20-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju,Specjalizujemy się w zapewnienie kompleksowe rozwiązania z Sprzęt do testowania zabawek i artykułów dziecięcych, sprzęt do testowania tekstyliów i odzieży, Sprzęt do testowania obuwia, Sprzęt do testowania ochrony i maski.

 

 

 

Nasze główne produkty zawierać:

1.Sprzęt do testowania tekstyliów

W zestawie: Tester ścierania, mechacenia, rozciągania, wytrzymałości, rozdzierania, pękania i palności.

 

2.Sprzęt do testowania obuwia

W zestawie:Tester gumy, tester skóry, tester podeszew, tester sznurowadeł, tester wkładek, tester butów.

 

3. Produkty dla dzieciWyposażenie testowe

W zestawie: tester zabawek, tester nosidełek, tester wózka dziecięcego.

 

4. Uniwersalne maszyny testujące

W zestawie: komora do pomiaru temperatury i wilgotności, tester rozpylania soli i maszyna do badania wytrzymałości na rozciąganie.

 

5. Sprzęt do testowania ochrony i maski

W zestawie: Tester penetracji krwi syntetycznej, Tester BFE, Tester różnicy ciśnień w masce twarzowej, Tester odzieży ochronnej, Tester przenikania krwi do odzieży ochronnej itp.

 

6.Linia do produkcji masek
W zestawie: w pełni automatyczna nietkana maszyna do produkcji masek na twarz, półautomatyczna maszyna do produkcji masek, maszyna do produkcji masek n95.

 

 

 

GESTER jest ISO 9001 certyfikowany, staliśmy się Dostawca poddany audytowi SGSi współpracować z wieloma międzynarodowymi organizacjami normalizacyjnymi.Zgodnie z wymaganiami klientów możemy zaoferowaćCE, ISO 17025, CNASŚwiadectwa kalibracji i tak dalej.Zbudowaliśmy długoterminowe relacje z dużymi międzynarodowymi gigantami zewnętrznymi, takimi jakSGS, BV, TUV i Intertek.Przeszliśmy również audyt dostawców Jabłko w ton Stany Zjednoczone , BATA, IKEAi zostań ich dostawcą testerów.Doskonała jakość i najwyższy poziom obsługi posprzedażowej sprawiają, że GESTER zyskał uznanie naszych klientów.

 

Przyjmujemy światowe standardy i przepisy takie jak ISO, ASTM, DIN, EN, GB, BS, JIS, ANSI, UL, TAPPI, AATCC, IEC, VDE i CSA.Aby zapewnić dokładność i autorytet wyników testów, wszystkie produkty muszą zostać skalibrowane przez profesjonalistów z laboratorium centralnego w fabryce.

 

GESTER jest zdeterminowany, aby stać się najlepszym dostawcą testerów w Chinach.CAGR całej sprzedaży od prawie trzech lat przekracza 50%.Będziemy nalegać na zasadę innowacyjności, eksploatacji i przedsiębiorczości, będziemy nadal ulepszać nasz poziom projektowania, rozwijać i odświeżać nasze produkty.Jesteśmy zależni od wyższa jakość, lepsza sprzedażs i po sprzedażys usługi aby służyć naszym klientom, nasz wytrwały efektort pomoże nam zdobyć przychylność całego świata i stać się numerem 1 w Chinach.

 

Chiny Gester International Co., Ltd profil firmy 0

Chiny Gester International Co., Ltd profil firmy 1
Chiny Gester International Co., Ltd profil firmy 2
Chiny Gester International Co., Ltd profil firmy 3
 
Szczegóły kontaktu